این کلید یک پل را بعنوان ذخیره در نظر میshy; گیریم چون در ساختماshy;ن های جدید امروزه از شیلنگshy; های نورانی و نورپردازیshy; های مختلف استفاده میshy; کنند برای همین یک لوله ذخیره از این کلید یک پل به گچshy;بری سقف وارد میshy; شود تا بعدا برقکار بتواند از این قسمت نور مخفی را روشن و خاموش کند. در قسمت راهرو و مقابل در آسانسور نیز یک چراغ سقفی قرار داده شده است و این چراغ را به سنسور حرکتی متصل کرده shy;ایم تا به محض اینکه شخص از واحد ساختمانی یا از داخل آسانسور بیرون میshy; آید این سنسور حرکت فرد را تشخیص دهد و قسمت راهرو برایش روشن شود و شخص بتواند مسیرش را پیدا کند. در هر طبقه یک شستی روشنایی راه shy;پله را روبروی آسانسور نصب میshy; کنیم و خود تایمر راه پله در پارکینگ نصب میshy; شود. طبق قوانین برق ساختمان، ما مجاز هستیم که از هر سرخط، حداکثر ۱۲ نقطه روشنایی را تغذیه کنیم. همانطور که در شکل پایین صفحه مشاهده میshy; کنید ما تمام چراغshy; های اضطراری راهshy; پلهshy; ها را در یک سرخط جداگانه قرار داده shy;ایم و به فیوز شماره ۶ از پنل مشاعات متصل کرده shy;ایم (L6/ DP0). اگر فاصله دتکتورها از تابلو خیلی دور است سیم ۲٫۵ میلی متر مربع استفاده شود(در هتل ها) .

برق ساختمان درجه 1

البته امروزه برای روشنایی قسمت راهshy;پله shy;ها بیشتر از چراغshy; های سنسور سرخود استفاده می shy;شود ولی ما برای اینکه طریقه استفاده از شستی وتایمرراه پله را نیز به شما آموزش دهیم، راهshy; پله ها را با استفاده از این سیستم روشن کردهایم. ما به پنل مشاعات DP0(Distribution Panel 0) میshy; گوییم. این چراغshy; های سنسور دار نیز به همان سرخط چراغshy; های سقفی راهshy; پله متصل شده shy;اند و برق خود را از L5/ DP0 دریافت می shy;کنند. برای این کار مانند شکل پایین تمام کلیدهای پزیرایی را به هم متصل کنید و بعد از کلید دو پلی که بر روی دیواری که در ضلع جنوبی پذیرایی قرار گرفته و سرخط از آن قسمت شروع می shy;شود و همچنین کمترین فاصله را تا جعبه فیوز دارد یک لیدر می shy;زنیم و آن را به L8/ DP1 متصل میshy; کنیم. و نکته دیگر اینکه طبق مبحث ۱۳ مقررات ملی ساختمان که میshy; گوید: در یک اتاق با فضای مشخص تمام کلیدهای روشنایی باید از یک سرخط تغذیه شوند. حالا باید تمام چراغ shy;های پذیرایی را در یک سرخط قرار دهیم. نرفته باشد، موجب صدما به افراد در تاریکی می شود. نکته مهم: اگر میخواهید هم در زمانهای قطعی برق، برق داشته باشید و هم در زمان نوسانات شدید برق به دستگاههای شما آسیبی نرسد باید از UPS نوع آنلاین استفاده کنید.

اما سیم کشی روکار از این نظر که در زمان کنترل وضعیت سیم ها، سختی در کار وجود ندارد نسبت به سیم کشی توکار برتری دارد. به این ترتیب طراحی پلان روشنایی طبقه اول این ساختمان به پایان رسید. در محیط های صنعتی این تابلوها بسیار پیچیده شده و نیازمند طراحی های دقیقی هستند. ارایه خدمات در این زمینه به صورت ارسال اینترنتی و یا حضوری فایل های مدلسازی، شبیه سازی، نتایج و آموزش تخصصی فرآیندهای طراحی و شبیه سازی می باشد. کلیدهای برق را در قسمت ورودی آشپزخانه نصب کنید تا به محض ورود بتوانیم چراغshy; های آشپزخانه را روشن کنیم. این کلیدها را در ضلع جنوبی پذیرایی و در قسمت ورودی در اصلی واحد آپارتمانی نصب میshy; کنیم یعنی جایی که بیشتر در دسترس قرار دارد. چون این واحد ساختمانی، پذیرایی نسبتاً بزرگی دارد از دو لوستر استفاده کرده shy;ایم و آن ها را در سقف پذیرایی نصب کردهshy; ایم. یک کلید دو پل دیگر را نیز کنار این کلیدها نصب میshy; کنیم و با یک پل ان یکی از مهتابیshy; ها و با پل دیگر آن چراغ دیواری دکوراتیو را روشن می کنیم.

آموزش برق کشی ساختمان از صفر تا صد

دوباره کنار این سه کلید دو پل یک کلید یک پل نیز قرار می دهیم و با استفاده از لیدر مشخص میshy; کنیم که برای STRIBLIGHT در نظر گرفته شود. دوباره یک کلید تک پل نیز در کنار کلیدهای آشپزخانه قرار میshy; دهیم و آن را برای STRIBLIGHT در نظر میshy; گیریم تا بتوانیم یک کلید ذخیره نیز برای نور مخفی آشپزخانه داشته باشیم. سپس دستهبندی بارها ازنقطهنظر اهمیت تداوم برقرسانی به آنها بیانشده و در پایان در فلوچارتی به گامهای لازم بهمنظور تکمیل یک طرح الکتریکی اشارهشده است. آموزشگاه های فتی به همین دلیل به وجود آمده اند که بتوانند نیروی کار کارآمد را وارد جامعه کنند و بنابراین افرا می توانند به این آموزشگاه ها بروند و با استفاده از دوره های آموزشی برق آنها این فن را یاد بگیرند و وارد بازار کار شوند. سیم کشی ساختمان به وسیله فنر داخل لوله ها بسیار راحت تر انجام می شود. چراغ های سقفی که در راهshy; پله نصب کردیم و در شکل پایین این صفحه مشخص است فقط برای طبقه اول نشان داده شده، این چراغshy; ها با چراغshy; های سقفی طبقات بالا تر و پایینshy; تر از خودشان هم در ارتباط اند و همگی در یک سرخط قرار دارند.

۸ نکته مهم در هنگام خرید پکیج مناسب – در هنگام خرید پکیج به چه نکاتی باید توجه کرد

از این برد فوق العاده نهایت استفاده را ببرید

آموزش After Effects : متحرک سازی عقربه های ساعت - آریاگستر

یک ,های ,میshy ,shy ,استفاده ,برق ,چراغshy های ,میshy کنیم ,را در ,در یک ,و با

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
huwa adab8 rezateymoori myvilla saiednemati527 izedmehr abt7 omega-co readbook portbudhwoodcser